Użytkownik Hasło Zapomniałem hasła Dealer Login

O MarketBook.plPolski kupujący i sprzedający ciężarówki, sprzęt rolniczy lub ciężki w końcu mają proste w użyciu, zintegrowane narzędzie online—marketbook.pl. Serwisy MachineryTrader.com, TractorHouse.com i Truckpaper.com, marketbook.pl łączą w sobie ogłoszenia sprzedaży oraz wyniki aukcji dla wszystkich trzech branż, tworząc jedno, intuicyjne narzędzie. Najpierw wyświetlane są ogłoszenia sprzedaży od dealerów i prywatnych sprzedawców na terenie Europa, następnie pojawiają się oferty z USA i innych części świata. Informacje zmieniają się codziennie na bieżąco sprawiając, że marketbook.pl to nie tylko najbardziej przyjazny dla użytkownika, ale także najbardziej aktualny serwis dla tego rodzaju usług.

marketbook.pl to produkt Sandhills® Publishing Company z Lincoln, w Nebrasce, USA. Od 1978 r., firma Sandhills® zajmowała się sprzedażą samolotów i części do nich, ciężarówek i naczep heavy duty, maszyn budowlanych i rolniczych poprzez swoje publikacje Controller, Truck Paper, Machinery Trader i TractorHouse oraz powiązane serwisy online. Osiągając doskonałe wyniki przez ostatnie 30 lat, sprawiliśmy, że nasze publikacje i serwisy online są najbardziej godnymi zaufania przestrzeniami na zamieszczanie ogłoszeń reklamowych dla wyżej wymienionych branż.


MarketBook jest znakiem towarowym zarejestrowanym w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych oraz w Europejskim Urzędzie ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego.